پیانو سمیک WSU131ME

پیانوهای سمیک سری WSU می‌تواند در نوع خود به عنوان ساز شروع برای پیانیست‌های حرفه‌ای منتخب باشد که خواهان لذت از بکارگیری صدا و تاج حرفه‌ای و ظریف هستند. این سازها از بهترین قطعات و بهترین نوع طراحی پیانو تشکیل می‌شود که شامل ظاهر سنتی آن و طرح داخلی کامل آن در مدل‌های مختلف است.

ویژگی‌های مدل‌های WSU در دقت و سرعت کلید‌ها و پدال‌هاست که باعث به وجود آمدن تاج عالی برای پیانیست خواهد شد و نیز با صدای گرم و کلاسیک شما را به دنیای موسیقی سوق می‌دهد.

بهترین کیفیت در تولید پیانو با انتخاب دقیق قطعات که منجر به تولید صدا می‌شود و به وجود می‌آید.

 


صفحه رزونانس دوجداره

به وجود آمدن صدا در صفحه صدای دوجداره باعث به وجود آمدن بهترین صدا در پیانو خواهد شد. صفحه صدا در مدل‌های WSU از تخته صداهای دوبله تشکیل می‌شود. این خطوط دوبله نزدیک به هم به تولید صدا و نیرویی منجر خواهد شد که می‌تواند به تمام قسمت‌های صفحه حرکت کند که حجم عظیمی از صدا را به صورت یکنواخت به وجود می‌آورد.

چکش abel

برای تولید یک صدای واضح کلاسیک قابل شنیدن، سری WSU پیانو سمیک از چکش Abel استفاده می‌کند که از تولیدات کشور آلمان برای پیانوهایی با کیفیت بالاست.

جزئیات متریال برای تولید بهترین کیفیت صدا

صفحه صدا، روح یک پیانوست که هدف آن تولید و تغییر رزونانس و ارتعاشات صدا در رنگ و توناژ می‌باشد. پیانوی سمیک از جوب محکمی به نام Spruce کانادا استفاده می‌کند و با مهر استاندارد و مشخص می‌باشد که حداکثر صدای تولیدی و نیرو را از خود خارج می‌کند.

Sostenuto

پدال Sostenuto که وظیفه‌اش حفظ و نگه‌داری صدای کلیدها به صورت انفرادی‌ است، برای مدل‌های WSU پیانو سمیک استفاده می‌شود که همانند پدال رویال عمل می‌کند.

مونتاژی محکم و موزون در پشت پیانو

پیانوهای سمیک با صدایی موزون و قدرتی ساخته می‌شوند که بتوانند در طول زمان، صدا و توناژ و اسکلت خود را نگاه دارند و در این راستا کمپانی سمیک از چوب محکم spruce و هم‌چنین اسکلت چوبی قوی استفاده می‌کند که منجر به بهترین صدای موسیقی می‌شود.

پیانو سمیک WSU131ME
پیانو سمیک WSU131ME

اطلاعات محصول

  • صفجه صدا از جنس اسپروس ساخت کانادا می‌باشد که دارای مهری برجسته است.
  • چهارچوب از جنس چوب برای تولید صدا و ستون‌های عمودی که برای حفظ صفحه صدا و اسکلت پیانو است.
  • کلیدهای مشکی از جنس چوب آبنوس.
  • پدال Sostenuto که برای استفاده اختصاصی کلیدها و مخصوص پیانیست‌ها می‌باشد.
  • تخته صدا دوبله
  • چکش‌ها از کارخانه abel ساخت کشور آلمان
  • چرخ‌های مدور از جنس قلع که قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه را داراست.
  • پدال‌ها از جنس فلز و چوب می‌باشند.

 

مشخصات پیانو

نوع: مدل: رنگ: تعداد پدال: صندلی:
آکوستیک WSU131ME مشکی - ماهاگونی - قهوه‌ای ۴ رگلاژی